Wydanie nr 154/2020, Wtorek 2.06.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: 101. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uwaga na utrudnienia w ruchu.

Malbork: 101. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uwaga na utrudnienia w ruchu. fot. redakcja
Urząd Miasta Malborka informuje o mogących wystąpić utrudnieniach w ruchu drogowym w związku z organizacją obchodów 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 11 listopada

Podczas uroczystości i przemarszu, w godzinach od 10:00 do 10:30 czasowo zostanie wyłączony ruch kołowy na ul. Juliusza Słowackiego na odcinku od kościoła M.B.N.P. do pl. Słowiańskiego, następnie na pl. Słowiańskim od strony Starostwa Powiatowego, dalej pl. Wolności, następnie na ul. 17 Marca od skrzyżowania z pl. Wolności do skrzyżowania z ul. Poczty Gdańskiej oraz ul. Poczty Gdańskiej.

Info:82-200.pl

Przeczytaj o utrudnieniach podczas XXIX Biegu Niepodległości w Malborku

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bolek op spycha
Bolek op spycha 11.11.2019, 12:45
Wszyscy nasi sąsiedzi świętują takie rocznice radośnie przy ognisku, grillu czy piwie a Polski model w/g PIS to najpierw z rana do kościoła a później szybko na ulicę i napierda.lać się do wieczora ! JUŻ OS 5 LAT NIE ŚWIĘTUJĘ.
Młody Polak
Młody Polak 10.11.2019, 09:06

…………………………skoro hierarcha kościelny nie boi się piekła, to znaczy, że on chyba wie, że po śmierci nic złego go nie czeka. Powstaje pytanie czy Abp Głódź wierzy w Boga i sąd ostateczny ? Chyba nie, bo bardzo lubi życie doczesne a grzechy ( wyzwiska, poniżanie bliźnich, upijanie się itp ) to chyba nie istnieją. Swoim postępowaniem wręcz udowadnia, że Boga nie ma ! A swoją drogą to gość ma ciężki łeb do nauki i wyciągania wniosków bo taka sytuacja trwa już wile lat.
ZOMO
ZOMO 10.11.2019, 07:58
.............................przypomnę wszystkim rozrabiakom, że tylko porządne pałowanie i zapach spalonej gumy na du.pie czyni cuda. Wiem to z doświadczenia.