Wydanie nr 150/2020, Piątek 29.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bibobit w malborskiej Makul@turze.

Bibobit w malborskiej Makul@turze. fot. Makul@tura Malbork
Rozpoczynająca się właśnie trasa koncertowa oraz epka pt. WDECH zapowiadają, w którą stronę skręca Bibobit z nowym materiałem. Będzie działo się dużo, dlatego wymiana powietrza w płucach jest niezbędna, ale oznacza też świeżość, która jest w tym materiale.

„Oczywiście dalej naszą największą miłością pozostaje jazz - taki, który nie pozwala ustać w miejscu i jest otwarty na to, co nowe. Zmienia się jednak brzmienie! Jest więcej tłustych, syntezatorowych dźwięków, częściej śpiewamy i wciąż sporo improwizujemy! " W imieniu Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji , Makul@tury oraz zespołu zapraszamy Was na jazzowo, elektroniczno, funkowo, hip-hopową przygodę!

https://www.facebook.com/events/467153414147929/

BIBOBIT robi WDECH (tour)…i wypuszcza WILKA, czyli nowy singiel zapowiadający ich kolejną EP`kę.

Malbork! To jest dla nas wyjątkowe miejsce ! Znamy się już trochę dlatego wyczekujemy kolejnego spotkania z Wami, a przywieziemy ze sobą nowy materiał! To dlatego nazwaliśmy naszą trasę WDECH!

Mieli w tym roku piękne lato, zagrali dobre koncerty w tym wspaniałe Męskie Granie, skończyli płytowy materiał, a teraz robią WDECH i jadą z nowym do klubów! Zanim jednak koncertowo pojawią się w 10 miastach w Polsce, w październiku wydają pierwszy singiel pt. Wilk.

„Skręcamy w nowym kierunku! Jakim? To zdradza nieco nasz nowy singiel WILK, który wychodzi w październiku z lasu ;) To utwór o wychodzeniu z przeciętności samego siebie. O odcinaniu lejcy sztywnych ograniczeń. Oczywiście dalej naszą największa miłością pozostaje jazz - taki, który nie pozwala ustać w miejscu i jest otwarty na to co nowe. Zmienia się jednak brzmienie! Jest więcej tłustych, syntezatorowych dźwięków, częściej śpiewamy i wciąż sporo improwizujemy! W październiku wychodzi nasza EP"ka właśnie o takim tytule - WDECH. To dla nas ważny czas, wiec trzeba nabrać powietrza. Robimy WDECH i z przyjemnością, dajemy Wam nowy puls, którym możemy razem tętnić na koncertach ! Do zobaczenia!"

22-11-2019 sala Przestrzeni Aktywności Twórczej Makul@tura plac Słowiański 17 A Malbork

Godzina:19:00 Bilety 30 zł w przedsprzedaży 40 zł w dniu koncertu do nabycia w Sklepie Antyki Marienburg ul. Grunwaldzka 22, w Sali Makul@tury w każdy czwartek do 16:00 do 19:00 oraz on-line:

https://goingapp.pl/evt/2168504/bibobit-wdech-tour?fbclid=IwAR1J6W3_1xaP54j_tJFcuXGU5mms-RDVTJAORicpVfoanerq6Cn0L-cM6kU

Info i foto: Makul@tura Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.