Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uroczyste otwarcie Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Stegnie

Uroczyste otwarcie Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Stegnie fot. Facebook Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. Szpital w Nowym Dworze Gdańskim
W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Stegnie po długotrwałym remoncie gabinety zmieniły całkowicie swój wygląd, nowoczesne wyposażenie i wprowadzone rozwiązania przestrzenne pozwolą na lepszą komunikację, a oczekiwanie na wizytę u lekarza będzie odbywało się w bardziej komfortowych warunkach.

W uroczystym otwarciu Przychodni uczestniczyli m.in. Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla, Wicestarosta Powiatu Malborskiego Waldemar Lamkowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Marek Szczypior, Członek Zarządu Spółki Zbigniew Dackiewicz, Etatowy Członek Zarządu Piotr Szwedowski, zastępca Wójta Gminy Stegna Tomasz Gajewski, Prokurent ZGK Jerzy Bielawski, Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku Paweł Chodyniak, Dyrektor ds.medycznych Ewa Karamon, Dyrektor Szpitala w Nowym Dworze Gdańskim Bogdan Kułakowski.

Informacja i zdjęcia Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. Szpital w Nowym Dworze Gdańskim

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
EmKa
EmKa 05.11.2019, 07:21
Najważniejsze że wiemy ile to ważnych osób tam przybyło:)
Mieszkaniec Malborka
Mieszkaniec Malborka 04.11.2019, 19:23
"Dyrektor Szpitala w Nowym Dworze Gdańskim Bogdan Kułakowski" - śmiechu warte. Jak dobrze pójdzie to za trzy miesiące będzie operował. Brak słów !!!


Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.11.2019, 14:32 (odpowiedź do Mieszkaniec Malborka)
młotkiem, przecinakiem, kielnią i wiertarką, a krew wymiesza w betoniarce - w końcu zdobył doświadczenie jako prezes TBS - widać wiedza p.Bogdana jest rozległa skoro z budowlanki do szpitala...
Ludzie narzekają
Ludzie narzekają 04.11.2019, 19:47 (odpowiedź do Mieszkaniec Malborka)
Każdemu z nas zdarza się narzekać. Ludzie narzekają na różne rzeczy. Narzekamy na swoją pracę, na brak pieniędzy, na swój wygląd i swoją wagę. Jesteśmy niezadowoleni ze swojego życia, narzekamy na niespełnione marzenia, brak szczęścia i sukcesów.