Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W tym roku nie zakończy się remont DK22 na odcinku Czarlin – Knybawa.

  • Wydanie nr 223/2020
  • 2 listopada 2019, 10:40
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 5 komentarzy
W zasadzie od samego początku, remont DK22 na odcinku Czarlin – Knybawa podglądamy okiem naszych kamer. Była to długo oczekiwana inwestycja w tym miejscu, zatem nie ma co się dziwić, że wzbudza w wielu naprawdę różne emocje. Inwestycja, której pierwotnie finał miał być pod koniec tego roku, wielu z nas wydaje się, że stanęła w miejscu.

Jadąc wspomnianym odcinkiem nie sposób odnieść wrażenia, że prace w tym miejscu spowolniły. Patrząc na postęp prac można wywnioskować, że na pewno inwestycja nie zostanie ukończona w tym roku.

W lipcu br. informowaliśmy, ze prace remontowe na DK22 zostały wstrzymane ze względu na techniczne problemy wykonawcy. Dopiero w sierpniu br. zostały wznowione, jednak tempo wykonywanych prac wydaje się zbyt wolne.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do rzecznika GDDKiA w Gdańsku, Piotra Michalskiego, by wyjaśnił nam na jakim etapie znajduje się ta inwestycja. Trochę potrwało, zanim otrzymaliśmy odpowiedź. Z drugiej strony, nie ma co się dziwić, bo chwalić się nie ma czym.

Zaawansowanie inwestycji rozbudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa wynosi ok. 30 proc. Obecnie wykonawca koncentruje się przy budowie konstrukcji odcinka jezdni głównej, a także konstrukcji drogi dojazdowej na odc. nr 2 (od wiaduktu nad koleją do Wisły)” - tyle albo aż tyle czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji.

Kiedy w końcu będzie można pojechać nową nawierzchnią na tym odcinku DK22? W chwili obecnej jest to gdybanie w sferze marzeń. Nie omieszkamy jednak informować państwa o postępie prac w tym miejscu.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
RWD
RWD 25.12.2019, 20:59
Firma robót torowych bierze się za drogi a drogowcy budują tory.
Kasa się przewala i pewnie tylko o to chodzi, ani dróg ani torów.
Taka pisia patologia.
Gosc1234
Gosc1234 25.11.2019, 20:17
Swe budować! 4 pasmowa ekspresowka.
Krzyżak
Krzyżak 03.11.2019, 12:03
...pytanie powinno brzmiećć- czy ten remont w ogóle się zakończy???? Dziecinada !!!! Tylko kary nauczą pseudo wykonawców !! Pomijam już utrudnienia dla nas wszystkich ...masakra nie inwestycja...
Kierownik budowy
Kierownik budowy 03.11.2019, 10:54
............................dobra zmiana tak buduje. Buduje tak jak potrafi. Jasne ?