Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W tym roku Sylwester w Malborku bez pokazu fajerwerków. To dobra decyzja?

W tym roku zabawa sylwestrowa w Malborku odbędzie się bez finałowego pokazu fajerwerków. Z jednej strony wpływ na decyzję miały mieć aspekty finansowe oraz apele w trosce o zwierzęta domowe.

W trakcie XV sesji Rady Miasta Malborska Jolanta Leszczyńska dopytywała o aspekty związane z tegoroczną zabawą sylwestrową. Radna zainteresowała się tematem pokazu fajerwerków z którego miasto miało zrezygnować.

 

- Dyrektorowi MCKiE szkoda pieniędzy na wydarzenie kulturalne, które jest jedną z największych imprez w mieście? - dopytywała radna.Marek Charzewski przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie.
- Zaproponujemy inne rozwiązanie, zobaczymy jak przyjmą to mieszkańcy – odpowiadał włodarz.
 

 

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kedra
kedra 04.11.2019, 08:13
A komu to przeszkadza? Co za bzdura? Nie będzie pokazu fajerwerków, to nie będzie i nas, ani naszych znajomych. A róbcie co chcecie. W innych miastach to będzie wyglądać normalnie.
Bingo
Bingo 04.11.2019, 15:36 (odpowiedź do kedra)
Komu to przeszkadza...? Np zwierzakom, które przez to, że „Ty i Twoi znajomi” chcecie popatrzeć na błyskające świecidełka dostają ataków serca ze strachu, bo wyobraź sobie, że nie rozumieją tego, że jest Sylwester.
LWG
LWG 06.11.2019, 05:06 (odpowiedź do Bingo )
Dawniej nie przeszkadzało to nikomu a teraz zwierzetą. Spoko ataki serca przez niedorobione ciulaly albo inne miniaturowe kundle. Stopery w uszy i załatwione.
Tomasz
Tomasz 01.11.2019, 22:09
Z jakiego powodu nie ma być fajerwerków ? Czyżby powodem były zwierzęta ? Jeden jedyny dzień w roku i pozbawiają nas tradycji bo zwierzęta są ważniejsze ? Paradoks... a czy właściciele zwierząt przez 365 dni dbają o innych, kiedy to ich pociechy srają gdzie popadnie a potem stojąc nad umywalną, rzygam od smrodu, myjąc buty z gów... ich pociech. Dlaczego nasi włodarze nie robią porządku w ciągu roku ze zwierzętami tylko martwią się w okresie sylwestrowym ich zdrowiem ?
Jasiek z Woli
Jasiek z Woli 01.11.2019, 09:56
Jestem za odwołaniem fajerwerków ale w całym mieście ...................mam psa
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 31.10.2019, 15:41
Swoją biurokracje niech też odchudzi
aa
aa 01.11.2019, 20:33 (odpowiedź do MIESZKANIEC )
3 burmistrzow musi byc hehe