Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Komunikat ws. mostu zwodzonego w Nowym Dworze Gdańskim

Komunikat ws. mostu zwodzonego w Nowym Dworze Gdańskim fot. Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański
Zakończył się okres lęgowy jaskółek, Urząd Miasta informuje, iż wszystkie gniazda pozostają już puste. W związku z tym, za zgodą Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, odbędzie się ich usunięcie, założenia siatek ochronnych oraz zabezpieczenia konstrukcji mostu przed nadchodzącym okresem zimowym.

W celu dokonania tych prac musi zostać wstrzymany ruch na moście od 26 września do 4 października br. Jest to niezbędny krok, aby zapewnić swobodne podnoszenie przęsła, a tym samym umożliwić docelowo żeglugę. Piesi będą mogli korzystać z drewnianej kładki, która po zakończeniu prac zostanie zdemontowana. Kierowcy, aby wjechać do centrum od strony ul.Morskiej, będą musieli pokonać trasę objazdem: ul.Morska-Warszawska- Sienkiewicza-Sikorskiego i odwrotnie, jeśli będą chcieli się Państwo dostać na ul.Morską od strony ul.Sikorskiego.

Info i foto: Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.