Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborska policja poszukuje świadków zdarzeń.

Malborska policja poszukuje świadków zdarzeń. fot. pixabay.com
Komenda Powiatowa Policji w Malborku poszukuje świadków opisanych poniżej zdarzeń.

W czasie od 7 września 2019 r. od godz. 18.00 do 9 września 2019 r. do godz. 8.00  w Malborku na ul. Stare Miasto na parkingu osiedlowym przy bloku nr 15 kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w zaparkowany pojazd marki Hyundai koloru czarnego powodując zarysowania lakieru lewego boku auta oraz zderzaka przedniego,  a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres e-mail:

rzecznik.malbork@gd.policja.gov.pl  lub komenda.malbork@gd.policja.gov.pl

W czasie od 11 września 2019 r. od godz. 17.30 do 13 września 2019 r. do godz. 18.00  w Malborku na ul. Mickiewicza na parkingu osiedlowym za blokiem nr 3 kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w tył  zaparkowanego pojazdu marki Renault Megane  koloru złotego powodując jego uszkodzenie,  a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres e-mail:
W dniu 10 sierpnia 2019 r. ok. godziny 14.00 w Malborku na ul. Grudziądzkiej na parkingu samochodowym na zapleczu sklepu „Delikatesy” przy firmie  kierujący pojazdem marki Audi koloru srebrnego  nie zachował ostrożności wykonując manewr cofania i uderzył w zaparkowany pojazd marki VW Golf koloru zielonego powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres e-mail:
Informacja KPP Malbork
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.