Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Policjanci na zajęciach z przedszkolakami

Malbork: Policjanci na zajęciach z przedszkolakami fot. KPP Malbork
Policjanci z malborskiej komendy w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedzili wczoraj maluchy uczęszczające do przedszkola „Tęcza” w Malborku. Funkcjonariusze rozmawiali z milusińskimi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i uczyli dzieci jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. W czasie wizyty przedszkolaki mogły także posłuchać o pracy policjantów i zobaczyć radiowóz. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze.

W czwartek (12 września) dzielnicowy wraz z policjantką zajmującą się profilaktyką społeczną odwiedzili wychowanków przedszkola „Tęcza” w Malborku. W trakcie pogadanki maluchy zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze. Wiedzą już jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych oraz jak ważne jest posiadanie o tej porze roku odblasków. Mundurowi opowiedzieli dzieciom o zawodzie policjanta, a w trakcie spotkania najmłodsi mogli obejrzeć radiowóz, który wykorzystują w codziennej służbie policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze chętnie odpowiadali na wszystkie pytania maluchów. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci przeprowadzili już kilkanaście spotkań z dziećmi w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu malborskiego.

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.