Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Spotkania informacyjne dla mieszkańców w Urzędzie Miasta

Malbork: Spotkania informacyjne dla mieszkańców w Urzędzie Miasta fot. 82-200.pl
W poniedziałek (16 września) o godzinie 12:00 i 16:30 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta odbędą się spotkania informacyjne dla mieszkańców poświęcone ochronie powietrza. Spotkania są częścią kampanii Miasta Malborka pn. „Malbork ma klimat” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Podczas spotkań będzie można dowiedzieć się m.in. czym jest smog, jak smog wpływa na zdrowie, jak dbać o jakość powietrza oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rządowego programu „Czyste Powietrze”. Spotkania poprowadzi przedstawiciel Fundacji Większe Mniejsze oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Magistrat zaprasza i zachęca wszystkich mieszkańców Malborka do udziału w tej akcji i poszerzaniu swojej wiedzy w zakresie ekologii i czystego powietrza.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.