Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sprawdź, czy właśnie Tobie jest potrzebne ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź, czy właśnie Tobie jest potrzebne ubezpieczenie turystyczne fot. Sprawdź, czy właśnie Tobie jest potrzebne ubezpieczenie turystyczne
Wakacje to bezdyskusyjnie czas wszechobecnego luzu i zagranicznych wyjazdów. To właśnie w tym okresie roku zapominamy o pracy oraz obowiązkach i skupiamy się tylko na błogim leniuchowaniu. Warto jednak wcześniej pomyśleć o zabezpieczeniu rodzinnych wczasów i wykupienie polisy turystycznej. Z tego tekstu dowiesz się, czy tego typu ubezpieczenie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Typ rodzinnego turysty

W tym wypadku ubezpieczenie podróżne jest na pewno rozwiązaniem dla Ciebie. Pamiętaj, że podróże z dziećmi to zawsze jedna wielka niewiadoma. Może się zdarzyć niemal wszystko, więc warto, chociaż w niewielkim stopniu, przygotować się na konsekwencje przygód, które mogą dostarczyć poczynania naszych pociech. Dzięki polisie nie będziesz musiał martwić się o koszty leczenia poza granicami kraju. Ubezpieczenie najczęściej obejmuje wizyty lekarskie, transport do placówki medycznej, badania diagnostyczne, leczenie stomatologiczne i niektóre zabiegi ambulatoryjne.

Typ turysty sportowca

Jeśli odpoczynek oznacza dla Ciebie uprawianie sportu, to z całą pewnością jesteś w grupie, która powinna skorzystać z ubezpieczenia podróżnego. W ramach polisy uzyskasz pomoc w przypadku niebezpiecznych zdarzeń, utraty sprzętu oraz szkód, które wyrządzisz swoimi niezamierzonymi działaniami. Szczególnie uważnie ubezpieczeniom podróżnym powinni przyjrzeć się wszyscy miłośnicy sportów ekstremalnych. Obecnie funkcjonują na rynku oferty, które są dopasowane do potrzeb tej lubiącej ryzyko grupy. Podobnie, jak w przypadku sportów tradycyjnych polisa pokrywa koszty leczenia, wynikające z wystąpienia niebezpiecznego zdarzenia i utraty zdrowia. Jeśli dysponujesz kosztownym sprzętem, możesz również rozważyć oddzielne ubezpieczenie, które zagwarantuje Ci odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub kradzieży. Sporty ekstremalne a ubezpieczenie - więcej na stronie: https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-sporty-ekstremalne/.

Typ turysty ze słabym zdrowiem

Choroba przewlekła to pierwsza rzecz, o której powinieneś powiadomić ubezpieczyciela przed podpisaniem umowy. Wynika to z faktu, że jesteś wtedy w grupie zwiększonego ryzyka. Oczywiście koszt Twojej polisy będzie wyższy, ale uwierz, że warto zadbać wcześniej o swoje bezpieczeństwo i uchronić się od konieczności opłacania horrendalnie wysokich rachunków za leczenie za granicą.

Typ turysty roztrzepanego

Każdemu zdarza się zapomnieć o całym świecie, szczególnie w obliczu rajskich wakacji. Jeśli więc w wyniku takiego oczarowania Twój bagaż zaginął lub został skradziony, nie musisz się załamywać - ubezpieczyciel zwróci koszty kupienia najpotrzebniejszych rzeczy. Pamiętaj jednak, że będziesz potrzebować oryginalnych rachunków ze sklepów, w których robione były zakupy.

Podsumowanie

Jak widzisz, grupa odbiorców ubezpieczeń podróżnych jest bardzo duża. Oferty są budowane w taki sposób, by niemal każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ostatnim hitem są polisy dla miłośników sportów ekstremalnych o, czym wspominaliśmy wyżej. Więcej na ten temat znajdziesz również na stronie: https://wakacyjnapolisa.pl/. Nie szukaj wymówek i jeszcze przed wyjazdem zadbaj o bezpieczeństwo i własny spokój. Uwierz, że w tym wypadku powiedzenie "przezorny zawsze ubezpieczony" nabiera podwójnej mocy.

Sprawdź, czy właśnie Tobie jest potrzebne ubezpieczenie turystyczne
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.