Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

7 nielegalnych automatów do gier zabezpieczonych. Wspólne działania nowodworskiej Policji z Urzędem Celno - Skarbowym

  • Wydanie nr 186/2020
  • 10 września 2019, 08:51
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
7 nielegalnych automatów do gier zabezpieczonych. Wspólne działania nowodworskiej Policji z Urzędem Celno - Skarbowym fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Nowodworscy policjanci oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach wymierzonych w przestępczość hazardową. Z wcześniejszych ustaleń policjantów zajmujących się przestępczością gospodarczą wynikało, że na terenie jeden z miejscowości powiatu nowodworskiego mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe.

Funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą sprawdzają każdą informację o miejscach, w których mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe. Informacje uzyskane przez policjantów potwierdziły się. W sobotę 7 września br. nowodworscy mundurowi oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach mających na celu likwidację nielegalnych gier hazardowych.

Na ternie jeden z miejscowości w powiecie ujawnili lokal, w którym znajdowało się 7 automatów do gier o łącznej wartości ponad 80 tysięcy zł oraz znaczna suma pieniędzy.

Na wybranym automacie funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego przeprowadzili symulację gry. Maszyny do gier, klucze i pieniądze zostały zabezpieczone a lokal został zamknięty oraz zabezpieczony pieczęciami Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Zgodnie z art. 107 kodeksu karno skarbowego, kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi gry hazardowe podlega krze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Janusz
Janusz 17.09.2019, 09:40
Za przeproszeniem pier....ą się z tym za Nasze pieniądze! Za kilka dni wstawią nowe automaty i dalej interes będzie hulał. Zamiast wziąć się za dupe właścicielowi lokalu, zatrzymać lokal na poczet kar i zlicytować, a środki uzyskane w ten sposób przekazać potrzebującym. To robią jakieś śmieszne pokazówki, żeby artykuł groźnie brzmiał w internecie...a za tydzień wszystko wraca do „gry”. Eh, cała Polska :) Tylko czemu za Nasze podatki tak się wygłupiacie...?