Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rekordowa edycja Castle Triathlon Malbork. Zobacz wideo.

Morderczy wysiłek i ogromna radość po dotarciu do mety. Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego jest imprezą przyciągającą zawodników z całego świata. Jako malborczycy możemy być dumni, że takie zawody odbywają się w naszym mieście.

Z pewnością wielu z nas musiało borykać się z utrudnieniami w ruchu z powodu Castle Triathlon Malbork. Mimo pewnych uciążliwości powinniśmy być dumni, że w naszym mieście odbywają się zawody rangi Mistrzostw Polski i przyciągają najlepszych zawodników. Zawody rozgrywane na dystansach 1/8,1/4,1/2 oraz pełen Iron Man stały się rozpoznawalną marką, która cieszy się ogromnym powodzeniem. 18. edycja zawodów zapisała się wielkimi literami na kartach malborskiego sportu. Świadczą o tym wyniki osiągane przez zawodników oraz frekwencja sięgająca blisko 2000 startujących.

 

Miejmy nadzieję, że kolejne lata pozwolą na dalszy rozwój Castle Triatlonu i pomimo pewnych utrudnień wszyscy z dumą będziemy się chwalić, że zawody tak wysokiej rangi odbywają się w naszym mieście czy regionie.

Wyniki rywalizacji znajdziesz tutaj: IM oraz 1/2 IM
Dystans: 1/8 oraz 1/4 IM

 

Zobacz wideorelację z Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.