Wydanie nr 189/2020, Wtorek 7.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Benedykt, Pompejusz, Sędzisława, German, Antoni, Cyryl, Wilibald, Metody, Estera
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

IX sesja Rady Powiatu Malborskiego na żywo

 IX sesja Rady Powiatu Malborskiego na żywo fot. Kanał YT Powiat Malbork
Sesja Rady Powiatu Malborskiego odbędzie się 2019-09-11 o godzinie 14:00. Miejsce obrad: sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Malborku, Plac Słowiański 17 I piętro.

Porządek
1. Otwarcie obrad IX sesji Rady Powiatu Malborskiego. 
2. Stwierdzenie prawomocności. 
3. Przyjęcie porządku obrad. 
4. Przyjęcie Protokołu z VIII sesji Rady Powiatu Malborskiego. 
5. Informacja z międzysesyjnej pracy Zarządu Powiatu. 
6. Interpelacje i zapytania. 
7. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Malborskiego za I półrocze 2019 roku - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
8. Przyjęcie informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć Powiatu Malborskiego za I półrocze 2019 roku - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.

9. Przedstawienie informacji o stanie przygotowań i nabór do szkół ponadgimnazjalnych na rok 2019/2020 - referuje Stanisław Sumowski, dyrektor Wydziału Edukacji.

10. Podjęcie uchwał rady powiatu w sprawie:

a. zmiany uchwały Nr XXXI/306/2018 Rady Powiatu Malborskiego z dnia 12 czerwca 2018 r. w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli prowadzących kształcenie w formie zaocznej, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych, doradców zawodowych, z wyjątkiem nauczycieli zatrudnionych w poradni psychologiczno- pedagogicznej, zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Malborski oraz określenia zasad zaliczania do wymiaru godzin poszczególnych zajęć w formie zaocznej -referuje Stanisław Sumowski, dyrektor Wydziału Edukacji.
b. w sprawie przyjęcia „Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Malborskiego na lata 2019-2022” - referuje Sylwia Grabowska, dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji.
c. w sprawie udzielenia w 2019 roku pomocy finansowej Gminie Lichnowy - referuje Sylwia Grabowska, dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji.
d. w sprawie zmian budżetu powiatu na 2019 rok - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
e. zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu na 2019 rok - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
f. w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019 - 2030 - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
g. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność PCPR w Malborku w zakresie dofinansowania turnusu rehabilitacyjnego - referuje Tomasz Rażewski, przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
11. Podjęcie uchwały rady powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia planu pracy kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Malborskiego na 2019 rok - referuje Marek Rukat, przewodniczący Komisji Rewizyjnej.​
12. Informacja Przewodniczącego Rady o złożonych interpelacjach, zapytaniach radnych i udzielonych odpowiedziach oraz wniesionych skargach, wnioskach i petycjach.
13. Wolne wnioski i oświadczenia. 
14. Zamknięcie obrad IX sesji Rady Powiatu Malborskiego.

video: Kanał YT Powiat Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.