Wydanie nr 227/2020, Piątek 14.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zaprószenie ognia przypuszczalną przyczyną pożaru na ulicy Partyzantów w Malborku

Zaprószenie ognia przypuszczalną przyczyną pożaru na ulicy Partyzantów w Malborku fot. KP PSP Malbork
Informowaliśmy Państwa o dzisiejszym pożarze altanki na Zatorzu w Malborku. Pierwsze informacje otrzymaliśmy od naszego widza. Poniżej pełne informacje od KP PSP Malbork.

Spaleniu uległa  drewniana altanka ogrodowa wraz z wyposażeniem oraz został uszkodzony łańcuch do bramy wjazdowej. Zabezpieczono miejsca zdarzenia. Ratownicy w aparatach powietrznych podali dwa prądy wody  na palącą się altankę ogrodową. Przeszukano pomieszczenie przy użyciu kamery termowizyjnej (brak osób postronnych). Następnie nastąpiła lokalizacja pożaru.

Ratownicy dokonali częściowej rozbiórki. Ugaszono pożar i ponowne przeszukano pogorzelisko. Straż poinformowała zarządcę ogródków działkowych o zaistniałym zdarzeniu. Strażacy mieli utrudniony dojazd do miejsca zdarzenia ze względu na zamkniętą bramę wjazdową oraz na wąskie alejki dojazdowe.

Info i foto: KP PSP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.