Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Susz tytoniowy o wartości 3,2 mln zł i nie tylko. Straż Graniczna zabezpieczyła nielegalne towary warte ponad 6,8 mln zł w ubiegłym półroczu.

  • Wydanie nr 220/2020
  • 10 lipca 2019, 14:00
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
  • Na sygnale
Susz tytoniowy o wartości 3,2 mln zł i nie tylko. Straż Graniczna zabezpieczyła nielegalne towary warte ponad 6,8 mln zł w ubiegłym półroczu. fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
W minionym półroczu funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli nielegalne towary o wartości ponad 6,8 mln zł.

16% wzrost ujawnionych nielegalnych towarów (w stosunku do pierwszych sześciu miesięcy 2018 r.) przez funkcjonariuszy z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, to bilans pierwszego półrocza 2019 roku. Funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczyli w analizowanym okresie ponad 8 ton tytoniu o szacunkowej wartości 4,4 mln zł., co szł,wi wzrost o 1,1 mln zł do pierwszego półrocza ubiegłego roku. Zdeponowali nielegalne papierosy o łącznej wartości 1,8 mln zł. Pozostałą wartość stanowiły odzyskane pojazdy, narkotyki, alkohol oraz paliwa. Każde podejmowane działania zarówno na przejściach granicznych, jak i na drogach regionu miały na celu zwalczanie przemytu i niedoprowadzenie do obrotu nielegalnych wyrobów akcyzowych.

mat.video: Kanał YT Straż Graniczna

 

 

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.