Wydanie nr 185/2020, Piątek 3.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Seweryn Rychert wygrał legendarną „Selekcję”. Sukces żołnierza z malborskiego WOT-u.

Szeregowy Seweryn Rychert jest żołnierzem WOT w Malborku. Ma dopiero 23 lata, ale posiada ogromne umiejętności fizyczne i intelektualne. O legendarnej już „Selekcji” słyszał chyba każdy. Wiele osób, mimo nawet kilku prób, nie poradziło sobie z wyzwaniami godnymi żołnierzy wojsk specjalnych. Szeregowy Rychert natomiast znalazł się w zwycięskiej siódemce całej „Selekcji”.

To ogromny sukces. Dowódcy batalionu nie kryją dumy, że ich żołnierz na początku swojej kariery jest tak dobrze przygotowany do dalszej służby. Żołnierze WOT są pod stałą obserwacją zwierzchników. Osoby wyróżniające się mogą liczyć na wsparcie w dalszej ścieżce kariery.

 

Co stanowiło największe wyzwanie w trakcie „Selekcji”? Więcej w materiale wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Meliorant
Meliorant 06.07.2019, 05:15
........................do kopania rowów jak znalazł !
M.
M. 05.07.2019, 16:39
Na miejscu tego chłopaka biorąc pod uwagę jego wysokie umiejętności szybko bym uciekł z WOT-u na zawodowego wojskowego lub do innych formacji mundurowych. W WOT po prostu zmarnuje się!
G
G 06.07.2019, 22:34 (odpowiedź do M.)
Sam służę w WOT ponad 2 lata, na miejscu tego chłopaka wysyłałbym już papiery do JW2305. Jeśli zdał selekcję u Kupsa to znaczy że tą właściwą też prawdopodobnie dałby radę. Szkoda żeby tacy ludzie jak on marnowali się w tej betoniarce. A w wojskach operacyjnych jest jeszcze większy beton niż w WOT, wiem z doświadczenia. Niestety, prawda jest taka, że jeśli ktoś chce u nas (w kraju) być żołnierzem i ma do tego predyspozycję to pozostają mu tylko Wojska Specjalne, bo wszędzie indziej tylko go odmóżdżą, wleją beton do głowy i zahamują w rozwoju zawodowym. GROM, Formoza, JWK czy Agat czekają na ludzi takich jak on. A chłopakowi powodzenia i wytrwałości życzę.