Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Poszukiwany 39-latek uciekając przed nowostawskimi policjantami wskoczył do rzeki.

Poszukiwany 39-latek uciekając przed nowostawskimi policjantami wskoczył do rzeki. fot. redakcja
Policjanci z Komisariatu w Nowym Stawie zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym. Poszukiwany na widok mundurowych wskoczył do rzeki. Po wyciągnięciu z wody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj około południa  policjanci z nowostawskiego komisariatu pojechali sprawdzić uzyskaną informację o miejscu pobytu 39-letniego mężczyzny,  poszukiwanego przez sąd  listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. 39-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad roku. Funkcjonariusze ustalili,  że poszukiwany może przebywać na terenie gminy Lichnowy w miejscu wykonywania prac na rzece. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce i zauważyli poszukiwanego, mężczyzna na ich widok rzucił się do ucieczki i wskoczył do wody. Policjanci rozpoczęli pościg i po krótkim czasie, dzięki świadkom, uciekinier został wciągnęły z wody. Funkcjonariusze zatrzymali ściganego. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie zaległą karę pozbawienia wolności.

Info: http://www.pomorska.policja.gov.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Darek
Darek 05.08.2019, 11:17
Wielki mi gangster. Alimenciarz.