Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Policjanci na „Wielkim Pikniku Pomezanii”

Malbork: Policjanci na „Wielkim Pikniku Pomezanii” fot. KPP Malbork
W sobotę 22 czerwca malborscy policjanci uczestniczyli w „Wielkim Pikniku Pomezanii” zorganizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork. W trakcie imprezy funkcjonariusze prezentowali służbowe pojazdy oraz elementy wyposażenia policjantów. Impreza była dobrą okazją, żeby porozmawiać z dziećmi i młodzieżą o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji.

W sobotę policjanci malborskiej komendy oprócz uczestniczyli w imprezie pn. „Wielki Piknik Pomezanii. Przywitanie Wakacji. Piknik dla dzieci i młodzieży zorganizowany był na stadionie OSiR w Malborku przez Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork. Podczas imprezy mundurowi zaprezentowali sprzęt policyjny. Każdy chętny mógł usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu albo motocykla. Spotkanie funkcjonariuszy podczas pikniku z dziećmi i młodzieżą było świetną okazją, aby przypomnieć młodym uczestnikom o zagrożeniach, na jakie są narażone podczas letniego wypoczynku i jak przed nimi się uchronić.

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Uczestnik
Uczestnik 28.06.2019, 11:32
Brawo dla Policji i Pomezanii za zorganizowanie tyle atrakcji dla dzieci. Super impreza!
Michał
Michał 27.06.2019, 18:13
Brawo dla Policji więcej takich spotkań