Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy policjanci najlepsi w województwie pomorskim

Malborscy policjanci najlepsi w województwie pomorskim fot. KPP Malbork
Malborscy policjanci zajęli I miejsce w wojewódzkim finale Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. W zawodach brało udział 21 drużyn z komend miejskich i powiatowych, które zmagały się w pięciu konkurencjach.

W ubiegłym tygodniu na terenie OPP w Gdańsku odbyły się dwudniowe eliminacje wojewódzkie w ramach XXVI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Policjanci oceniani byli w teście wiedzy, strzelaniu, sprawności fizycznej, stosowaniu technik obezwładniania osób i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. W zawodach rywalizowało 21 dwuosobowych drużyn z komend miejskich i powiatowych województwa pomorskiego. W piątek, po dwudniowych zmaganiach I miejsce zdobyli policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku: st. post. Grzegorz Bartecki i st. post. Marcin Kaszubowski. Zwycięzcy funkcjonariusze służą w Policji od grudnia 2016 roku. Pomimo tak małego stażu służby osiągnęli ogromny sukces.

Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy. We wrześniu malborski patrol będzie reprezentował województwo pomorskie w zawodach finałowych w Szkole Policji w Słupsku. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.