Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw: Mundurowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji

Nowy Staw: Mundurowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji fot. pomorska.policja.gov.pl
Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed wakacjami policjanci przypominają dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. W środę policjantki z malborskiej komendy spotkały się z przedszkolakami w Nowym Stawie. Funkcjonariuszki przypomniały dzieciom, na jakie zagrożenia mogą być narażeni podczas wypoczynku letniego.
Malborscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych podejmują wiele działań profilaktycznych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym z wypoczynku letniego. W środę policjantki z malborskiej komendy uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku szkolnego u najmłodszych dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Stawie. Podczas spotkania funkcjonariuszki przypomniały przedszkolakom o wakacji zarówno w mieście, jak i poza nim. Funkcjonariuszki przypomniały o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku w lesie oraz nad wodą. Policjanci będą przez całe wakacje realizować spotkania z dziećmi i młodzieżą, którzy będą spędzać wakacje na terenie malborskiego powiatu, żeby porozmawiać z nimi o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacyjnych zabaw. Bo szczęśliwe wakacje to bezpieczne wakacje.
Info i foto: pomorska.policja.gov.pl
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.