Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wakacje z GOKIS Miłoradz. Bogaty program atrakcji dla mieszkańców

 Wakacje z GOKIS Miłoradz. Bogaty program atrakcji dla mieszkańców fot. GOKiS Miłoradz
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, warsztatach i wyjazdach organizowanych w okresie wakacyjnym. Nadchodzący letni wypoczynek obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych.

Spływy kajakowe, wakacyjny piknik ekologiczny, bieg o zachodzie słońca, gminny rajd rowerowy oraz zawody wędkarskie to tylko niektóre elementy wakacyjnego programu przygotowanego przez GOKIS Miłoradz. 

Na dzieci i młodzież czekać będzie również szereg wyjazdów z wieloma atrakcjami wśród nich m.in. wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, rejs statkiem na Hel, wizyta w Szymbarku oraz egzotycznym parku w Tuchlinie. Chętni będą mogli odwiedzić również fokarium, poznać zwierzęta morskie oraz pobawić się popularnym Ocean Parku we Władysławowie, a także skorzystać z atrakcji malborskiego parku dinozaurów. Dopełnieniem programu będą również warsztaty balonowe i kulinarne, animacje sportowe oraz noce pełne przygód w świetlicach wiejskich. Wszystkie wydarzenia współfinansowane będą ze środków GOKIS. Szczegóły dot. poszczególnych wydarzeń już wkrótce na plakatach i w świetlicach wiejskich na terenie gminy. 

Info i foto: GOKiS Miłoradz

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
zirytowany
zirytowany 18.06.2019, 21:02
Nie mogę zrozumieć jednego dlaczego w gminie Miłoradz można zorganizować całe wakacje a w takiej gminie Stare Pole czy Lichnowy nie ma nic