Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Po zatrzymaniu znieważył i naruszył nietykalność funkcjonariuszy. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

  • Wydanie nr 267/2020
  • 10 czerwca 2019, 15:39
  • Redakcja
  • Na sygnale
Po zatrzymaniu znieważył i naruszył nietykalność funkcjonariuszy. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych. fot. pixabay
Weekend minął naszym funkcjonariuszom w miarę spokojnie. Nie oznacza to jednak, że nie brali udziału w poważniejszych interwencjach.

Motorowerzysta pod wpływem odurzających środków.

W piątek, 7 czerwca br. po godz. 22 w miejscowości Stara Kościelnica policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego motorowerem. Po badaniu narkotesterem okazało się, że motorowerzysta jest pod wpływem środków odurzających. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę, za co również grozi kara do 3 lat więzienia.

Znieważył i naruszył nietykalność osobistą policjantów.

W sobotę, 8 czerwca br. około godz. 7.40 w miejscowości Stare Pole funkcjonariusze zatrzymali kierowcę dostawczego samochodu marki Mercedes Sprinter bez uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas interwencji mężczyzna znieważył policjantów, a także naruszył ich nietykalność osobistą.

W miniony weekend na drogach powiatu malborskiego doszło do jednej kolizji drogowej, policjanci malborskiej komendy zatrzymali kierowcę pod wpływem alkoholu, a także pięć poszukiwanych osób.

Nadal są tacy, co podpalają trawy.

W ubiegły tydzień malborscy strażacy wyjeżdżali m.in. do 4 pożarów traw, pożaru wagonu oraz pożaru w kuchni. Usunęli gniazdo szerszeni, a także pomogli otworzyć mieszkanie oraz brali udział przy dwóch kolizjach drogowych.

We wtorek, 4 czerwca br. strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymionym mieszkaniu w budynku wielorodzinnym na ul. Grudziądzkiej w Malborku. Po przyjeździe trzech zastępów z JRG Malbork i OSP Stogi na miejsce zdarzenia okazało się, że będący na miejscu policjanci prowadzą resuscytację nieprzytomnej kobiety, a zadymienie spowodował przypalony garnek. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził niestety zgon starszej pani.

Przypomnijmy, że strażacy mieli utrudniony dojazd do miejsca zdarzenia ze względu na źle zaparkowane samochody.

W środę, 5 czerwca br. o godz. 21.13 dyżurny PSP otrzymał zgłoszenie o potrzebie zabezpieczenia lądowania śmigłowca LPR w Malborku przy ul. Wybickiego. Podjęte przez strażaków działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wyznaczeniu miejsca lądowania śmigłowca LPR.

Informacji udzieliła oficer prasowy KPP w Malborku, asp. Katarzyna Marczyk oraz zastępca komendanta PSP w Malborku, bryg. Janusz Leszczewski.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.