Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

English Summer Camp w Malborku dla młodzieży

English Summer Camp w Malborku dla młodzieży fot. Kościół Chrześcijan Baptystów w Malborku
W dniach 20-27 lipca w Malborku odbędzie się English Summer Camp. Jest to unikalna formuła całodziennych zajęć językowych, która stawia na kontakt z native speakerami, ruch, relacje i wartości chrześcijańskie. Malborski English Summer Camp to jeden z 17 w Polsce i prawie 150 w Europie.

Kościół Chrześcijan Baptystów we współpracy ze Stowarzyszeniem Fala, jako organizator English Summer Camp, zaprasza młodzież (13-19 lat) do wspólnej nauki języka angielskiego. Do Malborka w ostatnim pełnym tygodniu lipca wybiera się amerykańsko-irlandzka grupa wolontariuszy, która będzie uczyć swojego rodzimego języka chętnych z Malborka i okolic. Zajęcia językowe trwają cały dzień. Rano mają one formę klasycznych lekcji w małych grupach, w godzinach popołudniowych nacisk jest kładziony na różnorodne gry i sport, a dzień kończy wspólny czas śpiewania, rozmów i budowania relacji. Poszczególne dni mają też zaplanowane wyjątkowe atrakcje takie jak wieczory tematyczne, czy wspólne wycieczki. Założenie jest, że nauka ma przychodzić naturalnie podczas dobrej zabawy.
Zapisy na zajęcia już ruszyły. Wszystkie informacje o English Summer Camp oraz link do rejestracji znajdują się na: www.facebook.com/ecmalbork

Info i foto: Kościół Chrześcijan Baptystów w Malborku

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.