Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zobacz, jak powstaje rondo typu okular, czyli postęp prac na DK22 między Knybawą a Czarlinem.

  • Wydanie nr 272/2020
  • 30 maja 2019, 09:02
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Zobacz, jak powstaje rondo typu okular, czyli postęp prac na DK22 między Knybawą a Czarlinem. fot. redakcja
Zostało jeszcze pół roku do planowanego terminu zakończenia prac związanych z przebudową „Berlinki” na odcinku Knybawa – Czarlin. Zapewne wielu kierowców przejeżdżających tą trasą zastanawia się, czy drogowcy zdążą do końca 2019 roku ten odcinek oddać do użytku.

Kostka jak była, tak jest na drodze. Być może wynika to z tego, że drogowcy skupili się na wykończeniu ronda, które – trzeba przyznać – robi wrażenie.

Przypomnijmy, że koszt całej modernizacji ma wynieść prawie 35 mln zł, a głównym celem inwestycji jest zapewnienie sprawnego i szybkiego połączenia komunikacyjnego na DK22.

Czekamy na wasze opinie i komentarze w tej sprawie.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sygnalista
Sygnalista 30.05.2019, 12:41
Co tam jakieś rondo
………………DLACZEGO BEATA NIE LUBI TUSKA A RYDZYKA KOCHA - aby to zrozumieć - KONIECZNIE MUSIMY POWRÓCIĆ DO BRUKSELI ……………otóż po nocy którą z konieczności musiała spędzić w Brukseli z Waszczykowskim wszystko się wyjaśniło ! Szydło pojechała na szczyt UE - SZCZYTOWAĆ i to z orgazmem ! Była przygotowana i napalona /kusa haleczka, koronkowe majteczki, jedna broszka w klapie druga wygolona, gadżety pod poduszką i takie tam/. A przystojny Pan Tusk nie zapewnił Jej nawet gry wstępnej ! No to się kobieta wkur…wiła na Pana Tuska i tak już zostało ! Ja się babie nie dziwię ! Każda by się wkur…wiła ! Żadna kobieta nie wybaczy takiego poniżenia ! Która z Was chciała by szczytować z konieczności z Waszczykowskim ? No która ? Żadna ! Prawda ? Pozdrawiam !