Wydanie nr 195/2020, Poniedziałek 13.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Archiwum Państwowe w Malborku zaprasza na Dzień Otwarty

Archiwum Państwowe w Malborku zaprasza na Dzień Otwarty fot. 82-200.pl
Pragnąc uczcić 100. rocznicę utworzenia państwowej sieci archiwalnej oraz Międzynarodowy Dzień Archiwów w dniu 8 czerwca 2019 roku, Archiwum Państwowe w Malborku organizuje „Dzień Otwarty”.

Do siedziby Archiwum, przy ul. Starościńskiej 1 (zamek) pracownicy archiwum zapraszają każdego zainteresowanego w godzinach od 12:00 do 19:00. 
Archiwum Państwowe w Malborku swoje obchody Międzynarodowego Dnia Archiwów rozpocznie o godz. 12.00, od transmisji uroczystości premierowej odsłony serwisu internetowego wszystkich archiwów państwowych „Szukaj w archiwach”, która odbędzie się w Warszawie. Zaprezentowana zostanie także wystawa pt. „Skarby malborskiego archiwum”, złożona z najcenniejszych i najciekawszych materiałów archiwalnych z zasobu malborskiego archiwum.
Ponadto będzie działał punkt konsultacyjny: „Jak korzystać z archiwum- pytania, porady, konsultacje”.

Zainteresowani będą mogli także zwiedzać magazyny archiwalne, na co dzień nieodstępne dla osób postronnych. Zwiedzanie Archiwum będzie odbywać się w 10-osobowych grupach, w godzinach: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego należy odebrać wcześniej bilety w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Kościuszki 54) oraz w siedzibie Archiwum Państwowego w Malborku (ul. Starościńska 1). Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych obejrzeniem wystawy, przewidziana będzie dodatkowa pula biletów w Dniu Otwartym Archiwum, przed wejściem do Zamku.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.