Wydanie nr 271/2020, Niedziela 27.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

100 gramów amfetaminy, 100 tabletek ecstasy oraz marihuana. 22-latek zatrzymany przez policję.

100 gramów amfetaminy, 100 tabletek ecstasy oraz marihuana. 22-latek zatrzymany przez policję. fot. KPP Tczew
Kryminalni zatrzymali 22-latka, który miał narkotyki. Stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 gramów amfetaminy, 100 tabletek extazy oraz marihuanę. Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, za co sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. 22-latkowi grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

20 maja br. tczewscy kryminalni zdobyli informację, że na jednej z działek ogrodniczych na terenie Tczewa jest młody mężczyzna, który ma narkotyki. Funkcjonariusze sprawdzając te ustalenia rozpoczęli interwencję wobec wytypowanego mężczyzny. Podczas przeszukania terenu działki, na której był 22-latek stróże prawa znaleźli srebrne zawiniątko z zawartością białego proszku. Dodatkowo w plecaku należącym do mężczyzny policjanci znaleźli zawiniątka z suszem roślinnym oraz opakowania z tabletkami. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że biały proszek to amfetamina, susz roślinny to marihuana, a tabletki to extazy. Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 100 gramów amfetaminy, 100 tabletek extazy oraz 5 porcji marihuany. Mieszkaniec powiatu malborskiego trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki odurzające policjanci przekazali do dalszych badań. Stróże prawa doprowadzili zatrzymanego 22-latka do Prokuratury Rejonowej w Tczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzięki pracy śledczych i na podstawie zebranego przez nich materiału dowodowego sąd zastosował wobec 22-latka trzymiesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.