Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przedszkolaki z Waplewa odwiedziły malborską komendę policji

Przedszkolaki z Waplewa odwiedziły malborską komendę policji fot. http://www.pomorska.policja.gov.pl
16 maja policjanci w malborskiej komendzie gościli dzieci z Przedszkola im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie. Mundurowi oprowadzali najmłodszych po jednostce i zapoznawali z pracą policjanta. Pokaz sprzętu, zwiedzanie policyjnych pomieszczeń, zapoznanie z technikami kryminalistyki to tylko niektóre z atrakcji, przygotowane dla maluchów przez funkcjonariuszy.

16 maja br. policjantów malborskiej komendy odwiedziły dzieci z Przedszkola im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie. Najmłodsi z bliska mogli zobaczyć jak wygląda praca funkcjonariuszy i pracowników cywilnych na komendzie. Maluchy miały możliwość zwiedzania jednostki oraz mogły przypatrzeć się pracy funkcjonariuszy różnych komórek. Najwięcej emocji wśród uczestników wzbudziło spotkanie z psem służbowym i jego przewodnikiem. Podczas zapoznawania dzieci z rodzajami technik kryminalistycznych każde dziecko otrzymało na pamiątkę odcisk własnej dłoni. Maluchy obejrzały również pomieszczenia dla osób zatrzymanych i policyjne radiowozy. Na zakończenie spotkania policjantka rozmawiała z dziećmi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i rozdała im opaski odblaskowe.

http://www.pomorska.policja.gov.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.