Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy zastępca komendanta malborskiej policji

Nowy zastępca komendanta malborskiej policji fot. KPP Malbork
Wczoraj 8 maja 2019 roku w malborskiej komendzie, odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku, nadkom. Jacka Konkola oraz wprowadzenia na to stanowisko jego następcy nadkom. Krzysztofa Borkowskiego

W środę o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku odbyła się uroczysta odprawa, podczas której pożegnano Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Malborku nadkom. Jacka Konkola, który po 23 latach pełnienia służby przeszedł na emeryturę. W uroczystości uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura, Komendant Powiatowy Policji w Malborku insp. Michał Zapolski, kadra kierownicza malborskiej komendy oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych i zaprzyjaźnionych służb. Po złożeniu meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewie Pachurze przez dowódcę uroczystości, kom. Tomasza Czerwińskiego, wręczono rozkazy personalne komendantom i tym samym wprowadzono na stanowisko pełniącego obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku, nadkom. Krzysztofa Borkowskiego dotychczasowego Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego malborskiej komendy. Nadkom. Jacek Konkol, podziękował za dotychczasową służbę zgromadzonym funkcjonariuszom oraz skierował słowa podziękowania do zaproszonych gości za wieloletnią współpracę w zapewnieniu bezpieczeństwa na terenie powiatu malborskiego. Po uroczystych przemowach przyszedł czas na podziękowania i życzenia dla odchodzącego komendanta oraz gratulacje dla jego następcy. Zaproszeni goście, w ciepłych słowach pożegnali i podziękowali nadkom. Jackowi Konkolowi za wszystkie działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu malborskiego, ale również powitali i złożyli gratulacje nadkom. Krzysztofowi Borkowskiemu z otrzymanego awansu.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Emeryt
Emeryt 10.05.2019, 20:45
Kij mu w oko.W Policji był komendantem lecz człowiekiem miernym bez zasad i honoru w cywilu to będzie jak w piosence jednego zespołu mniej niż...wielu ludziom narobił krzywdy i odchodzi w niesławie czekamy na następnych wielkich malych oficerów KPP Malbork.
Płyciutki
Płyciutki 10.05.2019, 01:26
Panie Krzysztofie B. Fajnie że nigdy nie wywyższał się Pan tak jak odchodzący z przymusu Pan Jacek K. Wiem że nie będzie Pan Panie Krzysztofie pokazywał swojej władzy i nie będzie znęcał się Pan nad podwładnymi policjantami z patrolówki z dzielnicy i nad policjantami z ruchu drogowego. Wiem również że nie postawi Pan Naczelników prewencji i ruchu drogowego na chodniku przed budynkiem Policji żeby zatrzymywali rowerzystów do kontroli a tylko po to żeby pokazać kto ma władzę i kto jest tu najważniejszy w budynku policji tak jak to zrobił i do końca robił Pana poprzednik.
Taki awans dla Pana Panie Krzysztofie nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Zasłużył Pan jak mało kto w ciągu tych kilkunastu lat pracy z podwładnymi jako normalny człowiek i przełożony.
Trudno jest pisać o dobrym człowieku żeby nie zrobić mu krzywdy.
Wierzę że nie będzie Pan zmuszał policjantów do zatrzymywania niewinnych nieletnich dla statystyki żeby tylko byli legitymowani nieletni. Nie mówiąc o innych chorych rozkazach.
Panie Krzysztofie. Ma Pan jeden największy problem. " Plecaka ". Pana Michała Z. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku jest chyba namaszczony znajomościami.
Gdzie nie zostanie przeniesiony tam zawsze rozwali całą jednostkę. Inni stracą stanowiska a On zawsze zostaje nietykalny.
Podobno mamy teraz Rząd Prawa i Sprawiedliwości ale Komendanta Policji w Malborku to nie dotyczy i nic nie RUSZA.
Trzymaj się Pan panie Krzysztofie.

Trzymam za Pana KCIUKI. Bardzo mocno.
Pozdrawiam.
Konki
Konki 09.05.2019, 13:36
Tłumów na pożegnaniu nie było czemu mnie to nie dziwi
Mobbing
Mobbing 09.05.2019, 09:52
I co Panie Jacku karma wraca:) Żeby była jasność Pan komendant odchodzi po aferze mobbingowej w KPP Malbork w 2018. Dostał propozycje nie do odrzucenia i tyle.