Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

73 gramy amfetaminy ukryte w lodówce. Trzy osoby zatrzymane.

73 gramy amfetaminy ukryte w lodówce. Trzy osoby zatrzymane. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 39 lat oraz 43-letnią kobietę, których podejrzewali o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania zatrzymanej 43-latki oraz 39-latka zabezpieczyli 73 gramy amfetaminy. Śledczy przesłuchali już zatrzymane osoby i przedstawili im zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz sprzedaży zakazanych środków. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

26 kwietnia br. wspólna praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie z policjantami z Komisariatu Policji w Gniewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań znajduje się mężczyzna i kobieta, którzy mają mieć narkotyki. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację. Podczas policyjnych czynności w mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli 73 gramy amfetaminy, które były ukryte w lodówce. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali 43-latkę oraz 39-latka, których przewieźli do policyjnego aresztu. Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili również, że zatrzymane osoby sprzedawały te zakazane środki innym osobom. Policjanci podczas dalszej pracy w tej sprawie zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który jak się okazało sprzedawał zakazane środki wcześniej zatrzymanym osobom. Śledczy w minioną sobotę przesłuchali zatrzymane osoby. 43-latek oraz 39-latka usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, oraz ich sprzedaży, zaś zatrzymany 29-latek usłyszał zarzuty sprzedaży zakazanych środków.  Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.