Wydanie nr 195/2020, Poniedziałek 13.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: 18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Malbork: 18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków fot. KPP Malbork
W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci z malborskiej komendy zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Podczas podjętej interwencji wobec grupy osób spożywających alkohol uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie jednego z uczestników. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zawiniątka z folii aluminiowej, w których znajdowały się marihuana i amfetamina. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

23 kwietnia 2019 r. około godziny 1.15 policjanci z malborskiej komendy patrolując teren miasta podjęli interwencję wobec grupy osób, która na osiedlowych ławkach spożywała alkohol. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn. Policjanci postanowili skontrolować tego mężczyznę. Podczas przeszukania jego ubrania znaleźli pudełko po kremie, w którym były dwa zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością zielonego suszu i białego proszku. Mundurowi zabezpieczyli znalezione substancje. Po wstępnych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili już zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających. Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Janusz
Janusz 29.04.2019, 10:13
To straszne!