Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

67-letni mężczyzna zatrzymany z podrobionym prawem jazdy

67-letni mężczyzna zatrzymany z podrobionym prawem jazdy fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zabezpieczyli podrobione polskie prawo jazdy. Fałszywym dokumentem posłużył się mieszkaniec powiatu lidzbarskiego.

23 kwietnia kierowca samochodu osobowego marki Skoda, stawił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski. Podejrzenie funkcjonariusza Straży Granicznej wzbudziło prawo jazdy, które 67-latek  przedstawił do kontroli. Okazało się, że podróżny posłużył się dokumentem podrobionym na wzór oryginalnego. Dalsze czynności w spawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach.

Info i foto: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tomasz
Tomasz 25.04.2019, 12:23
Takie same karty kolekcjonerskie moze miec kazdy, jak nie wierzycie to sprawdzcie dokumencika;) wygladaja jak oryginal, ale jest wlepa ze to kolekcjonerka, no i wiadomo;)