Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wychowanek UKS Bombek SP3 Mistrzem Polski czternastolatków.

Wychowanek UKS Bombek SP3 Mistrzem Polski czternastolatków. fot. Sławomir Nawrocki
Michał Muczeński czternastoletni zawodnik z UKS Bombek SP3 w ubiegłym tygodniu zdobył wraz z drużyną MKS Sokoły Toruń, Klubu którego barwy reprezentuje grając na wypożyczeniu tytuł Mistrza Polski w kategorii żak starszy U14.

Michał do połowy sezonu 2018/2019, czyli do stycznia rozgrywał mecze w barwach wspólnej drużyny UKS Bombek/UKS Wikingowie Elbląg w kategorii żak starszy oraz grał także w kategorii żak młodszy UKS Bombek SP3 Malbork. Michał jest bramkostrzelnym zawodnikiem co było widać w statystykach indywidualnych rozgrywek KPOZHL. Malborski zawodnik łącznie w tym sezonie strzelił aż 52 bramki. W żaku młodszym strzelił 35 bramek w 10 rozegranych meczach, w żaku starszym strzelił 17 bramek i 10 asyst w 23 meczach (10 bramek w barwach macierzystego klubu, 7 w barwach Sokołów na wypożyczeniu) co dało mu 14 miejsce w klasyfikacji ogólnej strzelców ligi KPOZHL na 124 sklasyfikowanych zawodników. Droga do finału MKS Sokoły Toruń nie była łatwa, dwa przegrane mecze grupowe z z UKS Niedźwiadki Sanok 5:7 i 5:6 z Legią Warszawa, z którą wcześniej w rozgrywkach eliminacyjnych do mistrzostw Polski ośmiokrotnie wygrywali, oraz wysoka wygrana z GKS Stoczniowiec 13:1 i to dzięki różnicy bramek Sokoły awansowały do półfinałów. W dalszej fazie rozgrywek klub z Torunia był już nie do zatrzymania, wygrana z MOSM Tychy 7:2 i najcenniejsze zwycięstwo w walce o złoto kolejny raz z zespołem z Sanoka, tym razem w finale wygrana 3:1. Michał Muczeński jest kolejnym utalentowanym wychowankiem Klubu UKS Bombek SP3 Malbork, który osiąga wysokie wyniki sportowe rozwijając swoje umiejętności w jednym z najlepszych klubów hokejowych w Polsce szkolących grupy młodzieżowe.

Serdeczne podziękowania dla rodziny z Torunia, dzięki której Michał mógł trenować i rywalizować na najwyższym poziomie rozgrywek w swojej kategorii wiekowej w Polsce zdobywając złoty medal mistrzostw Polski w hokeju na lodzie czternastolatków. 

ZAPRASZAMY DO JEDYNEJ W MALBORKU KLASY SPORTOWEJ UCZNIÓW Z III KLAS O PROFILU - HOKEJ NA LODZIE I SIATKÓWKA DO IV KLASY JUŻ OD WRZEŚNIA  MIEJSCA RÓWNIEŻ DLA DZIECI Z POZA OBWODU "TRÓJKI". SZKOŁA OFERUJE: 

  • DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 
  • 2 GODZINY WYCHOWANIA FIZYCZNEGO CODZIENNIE/NIE TYLKO HOKEJ I SIATKÓWKA 
  • NOWOCZESNA SALA GIMNASTYCZNA (od września) 
  • DODATKOWE WYŻYWIENIE DLA SPORTOWCÓW 
  • UDZIAŁ W ZAWODACH, OBOZACH, LIDZE I TURNIEJACH, A TAKŻE MIĘDZYNARODOWEJ WYMIANIE SPORTOWEJ MŁODZIEŻY 
  • PLAN ZAJĘĆ DO GODZINY 14 

SP3 Malbork TEL: 55 272 35 66 Rekrutacja trwa ZAPRASZAMY !!! 

HOKEJ NAJMŁODSZYCH WSPIERAJĄ: MARIUSZ TUSZAKOWSKI KLUB DOŁEK, PANI MONIKA KUJAWA, JERZY MIĄSKO MC'DOMALDS, ALEGRE-JAROSŁAW BUŁA, STOWARZYSZENIE NASZ WIELBARK, FIRMA WOBEX, A.S.O. HARASIMOWICZ, GRAVEL SP.Z O.O. GDAŃSK, LEIER, BAR BIS, PRALNIA ECO LAGUNA, APF, FALKEN, REHABILITACJA ARTE VITA LUTOMIRSCY, ELEGANT MALBORK ODZIEŻ MĘSKA PIOTR WOJCIECHOWSKI

Dziękujemy za wsparcie !!! 

Info i foto: Sławomir Nawrocki

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.