Wydanie nr 152/2020, Niedziela 31.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Teodor, Petronela, Petroniusz, Petronia, Kancjusz, Kancjan, Kancjanela, Noe
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nagrody i awanse dla malborskich policjantów.

Nagrody i awanse dla malborskich policjantów. fot. KPP Malbork
16 kwietnia w klubie 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku odbyła się uroczysta zbiórka policjantów z malborskiej komendy. Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Malborku insp. Michał Zapolski uroczyście pożegnał dwóch funkcjonariuszy, którzy po ponad 30-letniej służbie odeszli na emeryturę oraz kilkudziesięciu policjantom wręczył awanse i wyróżnienia za wzorową i pełną zaangażowania służbę.

We wtorek o godzinie 13.00 na terenie klubu 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku rozpoczęła się uroczysta zbiórka policjantów z malborskiej komendy. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego pożegnania dwóch policjantów Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji asp. szt. Dariusza Barsula i asp. szt. Aleksandra Borkowskiego, którzy po ponad 30-letniej służbie przeszli na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Malborku insp. Michał Zapolski podziękował funkcjonariuszom za ich pracę i w uznaniu za ich wieloletnie zasługi wręczył im nagrody rzeczowe. Podczas drugiej części uroczystości Komendant wręczył policjantom 2 awanse na wyższe stanowiska służbowe i 70 wyróżnień za wzorową i pełną zaangażowania służbę. Awansowani i wyróżnieni zostali mundurowi ze wszystkich wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Malborku,
Komisariatu Policji w Nowym Stawie oraz Posterunku Policji w Starym Polu. Komendant podziękował wszystkim funkcjonariuszom za pełne zaangażowanie w codzienną służbę, gratulował osiągniętych swoją ciężką pracą wyników i życzył dalszych sukcesów zawodowych.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.