Wydanie nr 184/2020, Czwartek 2.07.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piątek, piąteczek, piątunio... O krok od śmierci po imprezie.

  • Wydanie nr 184/2020
  • 17 kwietnia 2019, 15:00
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 9 komentarzy
Większość już od poniedziałku zaczyna kolejne odliczanie do następnego weekendu. Wielu z nas najchętniej piątkowe i sobotnie wieczory spędza w gronie znajomych na imprezach, w pubie czy na dyskotece.

Podobnego zdania był nasz bohater, który po całotygodniowej bieganinie postanowił w weekend na chwilę się zatrzymać i poużywać z życia. Tylko o mały włos z tym życiem się nie pożegnał.

W jaki sposób, zapytacie. Cóż, od dawna wiadomo, że przez ulicę przechodzi się w miejscach do tego przeznaczonych. Nasz bohater, po zdecydowanie dużej ilości wypitego gumisiowego soku, zapomniał o tej zasadzie i postanowił pójść na przełaj, jak go nogi poniosą. Był tak zmęczony pokonaną przez siebie drogą, że zabrakło mu już sił, by dotrzeć do upragnionego celu. Stwierdzając, że dalej nie idzie – położył się na jezdni wzdłuż drogi krajowej nr 22 i tam by pozostał z niewiadomym dla wszystkich finałem swojej nocnej eskapady, gdyby nie kierowcy samochodów przejeżdżających obok niego.

Życie to nie gra komputerowa.

Zabrzmiało zabawnie? Ale z zabawą wyczyn tego mężczyzny nie ma nic wspólnego. Na tej drodze mogło naprawdę dojść do wielkiej tragedii. Tylko dzięki czujności innych mężczyzna ten nadal żyje. Tak naprawdę nie wiadomo, jak mogła skończyć się dla niego ta noc.

Film z naszej kamery pogodowej przedstawiamy państwu ku przestrodze. Każdy z nas potrzebuje się zrelaksować w weekend i zapomnieć o trudach minionego tygodnia, ale pamiętajmy przy tym o jednym ważnym szczególe – życie mamy tylko jedno. To nie gra komputerowa, w której „zabili go i uciekł”. Drugiej szansy nie dostaniemy.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ewa
Ewa 17.04.2019, 17:13
gościu na twoim miejscu to na kolanach do Częstochowy pomodlić się