Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

II miejsce malborskich licealistów w turnieju półfinałowym na Mistrzostwach Województwa

II miejsce malborskich licealistów w turnieju półfinałowym na Mistrzostwach Województwa fot. Norbert Sajkowski/ Rafał Łakomy
W dniu 12 kwietnia 2019r. w Sztumie odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa w piłce nożnej 6-osobowej. Drużyna II LO w Malborku zajęła II miejsce.

W turnieju poza malborską drużyną grali mistrzowie powiatu sztumskiego-Zespół Szkół w  Sztumie jako gospodarz, Zespół Szkół w Nowym Dworze Gd. - powiat  nowodworski i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w  Kwidzynie-powiat kwidzyński. Uczniowie z II LO w pierwszym meczu  wygrali z ZS Sztum 3:2, w kolejnym meczu pokonali CKZiU Kwidzyn 4:3 i  ulegli Zespołowi Szkół w Nowym Dworze Gd. 0:3. Ostatecznie zajęli II  miejsce i nie awansowali do finału wojewódzkiego. Tym samym Zespół z  Nowego Dworu zrewanżował się za porażkę w turnieju halowym. III  miejsce zajął Zespół Szkół w Sztumie a IV-CKZiU w Kwidzynie.
 Szkołę reprezentowali:

  • Przybyszewski Tomasz-kapitan, Temczuk  Oskar, Folta Paweł-wszyscy klasy II e; Knut Jakub-klasa III c;  Koźbiał Filip-klasa III d, Galeniewski Rafał-klasa III e;  Zieliński Marcin-klasa III; Szczepański Jakub-klasa I b i Szpura  Radosław-klasa I a.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na  wysokim poziomie.

Info i foto: Norbert Sajkowski/ Rafał Łakomy

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.