Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Tak grały grupy młodzieżowe Pomezanii w miniony weekend.

Malbork: Tak grały grupy młodzieżowe Pomezanii w miniony weekend. fot. pomezania.pl
Miniony weekend piłkarski malborska Pomezania na pewno zaliczy do bardzo udanych, seniorzy zwyciężyli w derbowym pojedynku w Tczewie, a grupy młodzieżowe odniosły w swoich rozgrywkach ligowych komplet punktów z bilansem, który robi duże wrażenie, 39 bramek strzelonych i tylko 1 stracona. Oby tak dalej spisywały się malborskie drużyny.
Junior B:  (6.miejsce 7 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek; 38-14)
Pomezania  - KP Wandowo 9:0 (4:0) 
Dobry mecz w wykonaniu malborskiej drużyny, w której występuje wielu młodszych zawodników z rocznika 2004 i nabierają doświadczenia w wyższej kategorii wiekowej. Popisem strzeleckim popisał się Mateusz Latkiewicz który wpisał się na listę strzelców 5 razy, ponadto strzelali: Adrian Ossowski, Grzegorz Kielkowski, Kacper Zawadziński, Jakub Balcerzak. 
Pomezania: Szraga, Kielkowski, Sobczyński, Nędza, Jadach, Kowszewicz, Latkiewicz, Dąbrowski, Szczepański, Zygadliński, Ossowski oraz Ciborowski, Galara, Kępiński, Zawadziński, Hyrycz, Baranowski. Trener: Sebastian Ratajczyk
Trampkarz C1: (2.miejsce 6 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażka; 37-4)
Pogoń Prabuty – Pomezania (wtorek godz.17:00)
Trampkarz C2: (1.miejsce 9 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek; 96-2)
Pomezania – Orły Tczew 13:0 (4:0)
Pomezania 2005 to zdecydowany faworyt w wyścigu o awans do Pomorskiej ligi i udowadnia to na każdym kroku, tym razem młodzi Pomezańczycy pokonali Orły Tczew aż 13:0, a łupem bramkowym podzielili się: Adrian Stawski x4, Filip Gucwa x4, Jakub Terechow, Jakub Krupa, Jonasz Kenigsman x2 , Bartosz Sowiński. Nasza drużyna prowadzi z kompletem zwycięstw mając bilans bramkowy 96-2 co robi wrażenie.
Pomezania: Dudziński, Klonowski, Rydzewski, Żebrowski, Stawski, Gucwa, Tułodziecki, Kenigsman, Stacharski, Maciąg, Sowiński, Krupa, Tutaj, Pliszka, Dunaj, Będowski, Terechow, Fabiś. Trener: Bartosz Drewek
Młodzik D1 (3.miejsce 13 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka; 102-5)
Pomezania – Gryf II Tczew 11:0 (5:0)
Pomezania 2006 to ścisła czołówka ligi D1 z dużymi szansami na awans do Pomorskiej Ligi, mecz z Gryfem II Tczew pokazał, że to nie przypadek i młodzi Pomezańczycy nie dali szans kolegom z Tczewa. Marcel Bełz strzelił 4 bramki, po dwa trafienia zanotowali: Marcel Dziuwe, Oskar Szymczak, Jakub Pławski oraz Adrian Starzec dorzucił jeszcze jedno trafienie. Malborczycy do tej pory zdobyli już 102 bramki, tracąc tylko 5 tak więc bilans bramkowy jest niecodzinny.
Pomezania: Hoffman, Śpiewak, Szymczak, Baranowski, Dziuwe, Starzec, Chełkowski, Wiśniewski, Bełz, Koźbiał, Pławski, Dziedzic, Czerniak, Baran, Honory, Hynek, Bury, Bobko. Trener: Tomasz Mazurek
Młodzik D2: (3.miejsce 11 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażki; 51-27)
Pomezania – Rodło II Kwidzyn 6:1 (2:0)
Najmłodsi ligowcy (nie licząc drużyn młodszych grających w rozgrywkach turniejowych) bardzo dobrze prezentują się wiosną i tym razem nie dali szans drużynie Rodła II Kwidzyn wygrywając 6:1. Po dwie bramki zdobyli: Oskar Magrowski i Milan Kornacki oraz Gracjan Wisniewski i Szymon Jaskólski. Nasza drużyna zajmuje wysokie 3.miejsce za beniaminkiem Starogard i Gryfem Tczew.
Pomezania: Brzeziński M., Bajkowski, Magrowski, Kornacki, Ślizewski, Krotowski, Puchalski, Dębiec-Novosad, Brzeziński K., Guźliński, Wiśniewski, Zacharzewski, Witelus, Warzecha, Jaskólski, Tyborski. Trener: Krzysztof Leszczyński
Info: MOP Pomezania Malbork
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.