Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Senator Leszek Czarnobaj: Zabiegam o obwodnicę i środki na ochronę przeciwpowodziową.

Senator Leszek Czarnobaj (Platforma Obywatelska) w trakcie kadencji minimum dwukrotnie odwiedza wszystkie gminy swojego okręgu wyborczego. Najważniejszymi kwestiami o które zabiega są środki na ochronę przeciwpowodziową i budowę obwodnicy wzdłuż DK 55.

Spośród 100 senatorów jest jednym z najczęściej zadającym pytania. Jak senator Leszek Czarnobaj ocenia pracę izby wyższej parlamentu? Jakie istotne sprawy dla naszego regionu porusza podczas prac w komisjach?

 

Oto krótka rozmowa z senatorem przy okazji wizyty w Malborku.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ronin
Ronin 09.07.2019, 12:45
Szybko się Pan Czernobaj obudził, przez 8 lat rządów jego formacji zabieganie (skuteczne, nie propagandowe ruchy pozorne pod publiczkę) miał w tzw. duuuużym POważaniu! Wraz z omnipotentnym w owym czasie ex kapciowym Tuska, Sławkiem Nowakiem , ksywa Lolo Pindolo vel Zegarmiszcz obiecywali wraz z również ex burmistrzem Rychłowskim nie jedną, a wręcz dwie obwodnice Malborka, a skończyło się na drugiej nitce mostu i puszczeniem całego ruchu przez centrum miasta! Gdyby nie wybudowany w końcu po długich cierpieniach most w Kwidzynie, to miasto byłoby zakorkowane w sezonie letnim na amen. Domyślam się że to poczyta sobie za swoją własną i nie podzielną zasługę, ale bez przesadyzmu, kudy Mu tam to Lola Pindola?
Michał
Michał 04.04.2019, 08:35
Dupa swędzi jak stołka nie będzie Obiecanki cacanki platusów