Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

4911 tabletek ecstasy, pół kg amfetaminy i 5 g marihuany. Policja zatrzymała parę.

4911 tabletek ecstasy, pół kg amfetaminy i 5 g marihuany. Policja zatrzymała parę. fot. policja.pl/
Policjanci ujawnili i zabezpieczyli 4911 tabletek ecstasy, ponad pół kilograma amfetaminy oraz ponad 5 gramów marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, którzy posiadały te narkotyki. Zarówno 42-latek, jak i 41-latka usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Podlascy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji i Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu suwalskiego może posiadać narkotyki. Ustalenia mundurowych potwierdziły się. W piątek po południu zatrzymali do kontroli 42-letniego kierowcę audi. W samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 4911 tabletek różnego koloru oraz 5 torebek foliowych z zawartością białego proszku. Przy pasażerce ujawnili kolejnych 11 torebek foliowych, także z zawartością białego proszku. W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę policjanci odnaleźli jeszcze 10 torebek foliowych z zawartością białego proszku i 3 torebki z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje, to ecstasy, amfetamina i marihuana. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Info i foto: policja.pl

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Draga
Draga 29.03.2019, 23:00
I hajs przeszedl kolo nosa. Juz nie zarobią. Ojojoj