Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Z Gdańska do Gatwick. Nowe połączenie lotnicze.

Z Gdańska do Gatwick. Nowe połączenie lotnicze. fot. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
Wizz Air ogłosił 20 marca uruchomienie połączenia lotniczego gdańskiego Portu z londyńskim Gatwick. To trzecie lotnisko w stolicy Wielkiej Brytanii, na które będzie się można dostać bezpośrednio z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Dotychczas z Gdańska do Londynu liniami Wizz Air można było polecieć tylko na lotnisko Luton.

 Już od 15 czerwca 2019 roku będzie możliwość podróżowania także na Gatwick. Samoloty będą startować z Gdańska w zależności od dnia tygodnia w godzinach od 19.00 do 20.00. Start z Londynu około 22.00. Podróż potrwa 2,5 godziny. Jak zapewnia Wizz Air na swojej stronie internetowej, ceny biletów mają się zaczynać już od 89 złotych.
W podróż do Londynu można się także udać z Gdańska liniami Ryanair. Przewoźnik oferuje codzienne loty do londyńskiego portu Stansted. 

Dodatkowo w sezonie letnim 2019 planowane jest uruchomienie nowych połączeń z Gdańska do Berlina (easyJet), Oslo Gardermoen, Bremy, Kutaisi i Bodo (Wizz Air), Barcelony-Reus (Ryanair) i Zurychu (SWISS) oraz wznowienie połączeń do Barcelony, Billund (Wizz Air), Aten, Newcastle (Ryanair). 

Info i foto :  Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy 
 

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.