Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Możesz być jednym z nas! 60 wolnych etatów w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej

  • Wydanie nr 192/2020
  • 21 marca 2019, 07:00
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Graniczne
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Możesz być jednym z nas! 60 wolnych etatów w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 60 wolnych etatów.

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie i zaliczysz pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną masz szansę założyć mundur i wstąpić w szeregi Straży Granicznej.

Nowo przyjęci funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w jednej z 11 placówek na terenie Warmii i Mazur. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wm.strazgraniczna.pl  w zakładce Służba/Praca „Funkcjonariusze-nabór do służby" lub »Rekrutacja do służby w W-MOSG«.

Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej zasilą szeregi oddziału w czerwcu i październiku. Służba w Straży Granicznej daje stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia nowych umiejętności. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności.

Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 celem złożenia dokumentów.

video: Kanał YT Straż Graniczna

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Graniczne
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sygnalista
Sygnalista 21.03.2019, 08:25
…………….przed chwilą słuchałem wywiadu z Kempą /PIS/ tą z PGR gdzieś tam pod Sycowem. Kandydatka do PE. Ależ to jest wyjątkowo bezczelny i zarozumiały tłumok ! Łupież na ramionach, włosy nie umyte, tam niżej bardzo wątpię, zęby raczej też a uszy na pewno bo nie słyszy jak Redaktor ją o coś pyta ! Mówi, że od 14 lat jest najważniejszą osobą w polskiej polityce ! Buta i pycha połączona z cynizmem ! Cały czas bezczelnie klepie te swoje - cyt: „Pani pozwoli…..” ! No i ten przygłupawy uśmieszek ! Nie odpowiedziała na żadne pytanie ! Powtarzam żadne ! Całkowity brak kultury i wychowania ! Chamstwo w całej okazałości !