Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przedstawiciele malborskiej policji wzięli udział w X Targach Edukacyjnych

Przedstawiciele malborskiej policji wzięli udział w X Targach Edukacyjnych fot. pomorska.policja.gov.pl
Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Targi odbyły się na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Podczas spotkania osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały wszelkie informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji. Chętni mogli zapoznać się również ze specyfiką służby w poszczególnych pionach.

Wczoraj w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku policjanci z malborskiej komendy uczestniczyli w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Przedsięwzięcie to adresowane było do młodzieży i do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem sylwetki zawodowej. Podczas spotkania mundurowi promowali swój atrakcyjny zawód zachęcając uczestników do wstąpienia w szeregi Policji. 

Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Malborku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Policjanci opowiadali o zaletach służby w Policji i specyfice pracy w różnych pionach. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Zainteresowani służbą w Policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach naszej formacji.

Info i foto: pomorska.policja.gov.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.