Wydanie nr 188/2020, Poniedziałek 6.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Niegosław, Dominika, Nazaria, Dominik, Ignacja, Gotard, Agrypina, Chociebor, Zuzanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Dotacja w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego dla kwartalnika "Prowincja"

Sztum: Dotacja w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego dla kwartalnika fot. Facebook Leszek Sarnowski/ Mariusz Stawarski
Pismo otrzymało dotację w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego pt : "Rozwój kultury w województwie pomorskim w 2019 roku".

Uchwałą nr 202/30/19 Zarządu Województwa Pomorskiego z 12 marca 2019 roku został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert pod nazwą „Rozwój kultury w województwie pomorskim w roku 2019". Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich Taka Gmina, Sztum otrzymało dotacje na wydanie czterech numerów kwartalnika społeczno- kurtulanego Dolnego Powiśla i Żuław "Prowincja" oraz VIII tomu Biblioteki Kwartalnik Prowincja. Kwota dofinansowania wg. uchwała Zarządu Województwa Pomorskiego z 12 marca 2019 roku wynosi 25 000 zł.
Szczegółowe wyniki konkursu

Info i foto: Facebook Leszek Sarnowski/ Mariusz Stawarski/ pomorskie. eu.

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Monika
Monika 13.03.2019, 10:44
CzeŚć Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na https://sexanons.eu/… jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.