Wydanie nr 265/2020, Poniedziałek 21.09.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

45 działek amfetaminy w mieszkaniu. 66-latka objęta dozorem policyjnym.

45 działek amfetaminy w mieszkaniu. 66-latka objęta dozorem policyjnym. fot. KPP Tczew
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za posiadanie narkotyków. 66-letnia mieszkanka Tczewa ukrywała w swoim mieszkaniu amfetaminę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 45 działek tego narkotyku. Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz za ich sprzedaż grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Jednym z najważniejszych zadań policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej jest ustalanie osób trudniących handlem narkotykami jak i również osób, które kupują takie zakazane substancje.1 marca br. praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się kobieta, która ma związek z tego typu przestępczością. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację.
Kryminalni podczas przeszukania mieszkania 66-letniej mieszkanki Tczewa zabezpieczyli woreczki foliowe z substancjami zawierającymi składniki amfetaminy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 45 działek niedozwolonych środków. Zatrzymana do sprawy kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W poniedziałek prokurator przesłuchał zatrzymaną przez funkcjonariuszy kobietę i przedstawił jej zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich sprzedaży. Prokurator zastosował wobec zatrzymanej osoby dozór policyjny. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.