Wydanie nr 268/2020, Czwartek 24.09.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kontrole malborskiej drogówki. Działania "Bezpieczny pieszy"

Kontrole malborskiej drogówki. Działania fot. redakcja
W czwartek 28 lutego policjanci z malborskiej drogówki przeprowadzają działania BEZPIECZNY PIESZY. Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego jest jednym z podstawowych zadań policjantów. Działania mają na celu zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem pieszych, szczególnie zaistniałych na przejściach dla pieszych.

Od rana policjanci z wydziału ruchu drogowego malborskiej komendy przeprowadzają działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym pn. „Bezpieczny pieszy”. Funkcjonariusze podczas służby szczególną uwagę zwracają na pieszych i kierujących, którzy swoim zachowaniem na drodze często stwarzają zagrożenie zarówno dla samych siebie, jak i innych uczestników ruchu. W ramach prowadzonej akcji policjanci pełnią służbę w rejonach skrzyżowań, przejść dla pieszych i na drogach. Funkcjonariusze podczas tych działań  zwracają także uwagę na to, czy poza terenem zabudowanym po zmroku piesi wyposażeni są w elementy odblaskowe.

Info: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.