Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Narkotyki i brak ważnych badań technicznych. 18-latek aresztowany podczas kontroli drogowej.

Narkotyki i brak ważnych badań technicznych. 18-latek aresztowany podczas kontroli drogowej. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 18-letniego pasażera hondy, który miał przy sobie narkotyki. Podczas kontroli drogowej okazało się, że samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Mundurowi w związku z tą sytuacją zatrzymali dowód rejestracyjny od samochodu oraz ukarali 18-letniego kierowcę mandatem karnym. Mundurowi zakazane substancje zabezpieczyli, a pasażer hondy trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania narkotyków, a teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

21 lutego br. po godzinie 22.00 policjanci podczas patrolu jednej z ulic w Tczewie zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w hondzie, których zachowanie zwróciło ich uwagę. Mundurowi, podejrzewając, że mężczyźni mogą mieć zakazane środki postanowili ich wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności stróże prawa potwierdzili swoje przypuszczenia i znaleźli w odzieży 18-letniego pasażera woreczek foliowy, w którym znajdowały się tabletki. Funkcjonariusze wstępnie zbadali zawartość woreczka narkotestem, który wykazał, że są to tabletki extasy. Dalsza kontrola wykazała, że samochód, którym poruszał się kierowca nie miał aktualnych badań technicznych. W związku z tą sytuacją policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od samochodu oraz ukarali kierowcę mandatem karnym. Mundurowi zatrzymali 18-letniego pasażera, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Tczewa zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.
Za to przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.