Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mogą mieć związek z rozbojem. Policja poszukuje dwóch mężczyzn. Udostępnij.

Mogą mieć związek z rozbojem. Policja poszukuje dwóch mężczyzn. Udostępnij. fot. KMP Gdańsk
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej postępowanie w sprawie rozboju. Do przestępstwa doszło 12 stycznia tego roku około godziny 20.50 w sklepie mieszczącym się przy ul. Trakt św. Wojciecha. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni ze zdjęć.

W dniu 12 stycznia 2019 roku do policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku przyjęli zawiadomienie o rozboju, do którego doszło w jednym ze sklepów przy ul. Trakt św. Wojciecha. Do placówki handlowej weszło dwóch mężczyzn, którzy przewrócili sprzedawcę na podłogę i ukradli z kasetki sklepowej pieniądze. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Śródmieście. W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym na podstawie opisu pokrzywdzonego, zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z Komisariatem I Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do policjanta prowadzącego sprawę na nr (58) 321-67-17 lub do oficera dyżurnego pod numer telefonu (58) 321-67-22. Można też zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub napisać na adres komendant.kp1@gd.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Info i foto: KMP Gdańsk

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.