Wydanie nr 274/2020, Środa 30.09.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw: Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji

Nowy Staw: Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji fot. KPP Malbork
W środę 13 lutego 2019r. na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego po raz 17 odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw oraz gminy Lichnowy. Zawodnikom kibicowali ich rodzice i funkcjonariusze. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy upominek.

13 lutego br. w Nowym Stawie miała miejsce 17 edycja Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn, składających się z uczniów szkół podstawowych z terenu gmin Nowy Staw i Lichnowy Drużyny składały się z pięciu zawodników zarówno dziewcząt, jak i chłopców. 
Zwycięzcą Turnieju o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie została drużyna BAMBIKI, drugie miejsce zajęła drużyna MISIE MALISIE, a trzecie zdobyli FC GROMIKI. 
Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Oskarowi Zgoda, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Janicki, a najlepszymi zawodnikami Zuzanna Sekuła i Dominik Ławrynowicz. Nagrody wręczono również najmłodszym zawodnikom Oliwi Szczecińskiej i Gabrielowi Baranowskiemu.
Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie asp. szt. Leszka Topór. Oprócz nagród dla zwycięzców Komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.