Wydanie nr 185/2020, Piątek 3.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czy można kupić doładowanie do konsoli w Żabce?

Czy można kupić doładowanie do konsoli w Żabce? fot. Czy można kupić doładowanie do konsoli w Żabce?

Doładowania do gier pozwalają m.in. na zakup nowych tytułów czy nabywanie dodatków do posiadanych gier. Kody do gier można kupić w sklepach Żabka – nawet jeśli nie posiadasz konta w banku.

 

Doładowania do gier w sklepie spożywczym

Już dość dawno zdążyliśmy się przyzwyczaić, że sklepy spożywcze takie jak Żabka oferują swoim klientom o wiele więcej niż jedynie podstawowe produkty codziennego użytku. W punktach możesz nie tylko zrobić codzienne zakupy, ale też doładować licznik energii elektrycznej, nadać lub odebrać paczkę, a nawet kupić kody do gier, dzięki którym doładujesz swoje konto na wybranej platformie. W ten sposób łatwo i szybko kupisz np. nową grę na swoją konsolę. To coraz popularniejsza usługa choćby z uwagi na fakt, że gra w gry i korzystanie z aplikacji to częsty element życia każdego z nas. Tym bardziej że wszystko to służy nie tylko rozrywce, ale również stwarza okazję do spędzenia czasu z bliskimi lub znajomymi na przyjemnej aktywności, rozwoju nowych umiejętności czy poszerzaniu wiedzy.

 

Kody do gier w Żabce – jak je kupić?

Doładowania do gier możesz nabyć bez dodatkowego wysiłku czy poszukiwań specjalistycznego sklepu. Wystarczy znaleźć najbliższy sklep sieci Żabka i kupić kody do gier przy okazji wyboru ulubionych bułek czy mleka do kawy. O ile w Polsce takie rozwiązanie wydaje się nowe, a być może nawet dziwne, o tyle w krajach zachodnich jest normą. Tym bardziej że tego typu zakupu można dokonać także za pomocą Internetu. Warto jednak wiedzieć, że do transakcji w sieci niezbędne jest posiadanie konta bankowego. Aby zaś kupić kody do gier w Żabce, nie musisz mieć ani karty płatniczej, ani konta bankowego. Ponadto to świetny sposób na sprawdzony prezent dla znajomego czy chrześniaka.

Kupno doładowania do gier jest niezwykle proste. Przy okazji wizyty w Żabce wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę usługi oraz doładowanie do gry za daną kwotę. W sklepach sieci dostępne są kody do gier, które można wykorzystać w Google Play, PlayStation Store, Xbox Live Gold oraz App Store & iTunes. Po zapłacie kasjer lub kasjerka wydrukuje paragon, na którym będzie się znajdował specjalnie wygenerowany kod oraz dokładne instrukcje dotyczące tego, jak go wprowadzić. Do skorzystania z zakupionych środków musisz jeszcze jedynie wpisać kod na wybranym urządzeniu.

Zakup kodu do gier to rozwiązanie praktyczne i komfortowe, które jest doceniane przez coraz większą liczbę graczy. Warto też zwrócić uwagę, że to doskonała okazja do kupna doładowania do gier dla osób, które nie posiadają konta bankowego ani żadnej karty płatniczej. Dzięki temu można w pełni korzystać z możliwości konsoli lub innego urządzenia i cieszyć się wirtualną rozrywką na najwyższym poziomie.

Czy można kupić doładowanie do konsoli w Żabce?
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.