Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Czarny weekend” na drogach powiatu malborskiego – zobaczcie nagrania i zdjęcia. Policja apeluje o ostrożność.

  • Wydanie nr 218/2020
  • 28 stycznia 2019, 16:08
  • Redakcja
  • Na sygnale
„Czarny weekend” na drogach powiatu malborskiego – zobaczcie nagrania i zdjęcia. Policja apeluje o ostrożność. fot. PSP Malbork
Miniony weekend należał do jednego z trudniejszych i pracowitych dla naszych malborskich służb mundurowych. Na drogach powiatu malborskiego doszło do kilkunastu kolizji z udziałem pojazdów mechanicznych, a także do potrącenia pieszego.

W piątek, 25 stycznia br. około godziny 15.55 na ulicy Dalekiej w Malborku kierujący samochodem osobowym marki Fiat, podczas cofania na prywatnej posesji uderzył w zaparkowany samochód marki Daimler Chrysler. W pojeździe nie było żadnych osób. Kierujący był trzeźwy.

Również w piątek około godziny 18.50 na ulicy Aleja Rodła w Malborku doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes jadąc w kierunku Tczewa na moście, podczas zmiany pasa ruchu, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Opel Corsa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Do potrącenia pieszego doszło w sobotę, 26 stycznia br. około godziny 9.55 na ulicy Sprzymierzonych w Malborku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford skręcając z ulicy Batorego w ulicę Sprzymierzonych nie ustąpił pierwszeństwa 82-letniemu pieszemu, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W sobotę, 26 stycznia br. doszło do kilku kolizji drogowych.

Około godziny 13.15 na ulicy Kopernika w Malborku doszło do jednej z kolizji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Lupo, w trakcie zmiany pasa ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Volkswagen Passat doprowadzając do zderzenia. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

Około godziny 15.30 w Królewie doszło do kolejnej kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Man wraz z naczepą, podczas skrętu w drogę prowadzącą do posesji, nie upewnił się co do tego, że jest wyprzedzany przez samochód osobowy marki Volkswagen Passat doprowadzając do zderzenia. 26-letni kierowca passata po przeprowadzonych badaniach opuścił szpital. Kierujący byli trzeźwi.

Około godziny 20.10 na drodze krajowej nr 22 mieszkaniec powiatu malborskiego kierując pojazdem marki Opel nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z kierowcą samochodu osobowego. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.
Około godziny 20.55 w Starym Polu na skrzyżowaniu ulicy Marynarki Wojennej z ulicą Bema doszło również do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

Przed godziną 21-szą za miejscowością Złotowo w kierunku Starego Pola kierujący samochodem marki Mercedes uderzył w dzika, zwierzę uciekło.

Niedziela również nie należała do spokojnych.

W niedzielę, 27 stycznia br. około godziny 11.20 na skrzyżowaniu ulicy Aleja Rodła z ulicą Mickiewicza w Malborku doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Ford Focus, doprowadzając do zderzenia. Sprawca został ukarany mandatem.

Również w niedzielę, około godziny 17.30 w Lasowicach Wielkich doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Ford KA nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kierująca była trzeźwa. Została ukarana mandatem.

 

Informacji udzielili nam: asp. Katarzyna Marczyk, oficer prasowy KPP Malbork oraz mł. bryg. Robert Licznerski, rzecznik prasowy PSP Malbork.

 

 

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.