Wydanie nr 147/2020, Wtorek 26.05.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nielegalne kasyno... w piwnicy. Zobacz !

  • Wydanie nr 147/2020
  • 26 stycznia 2019, 20:27
  • kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
  • Na sygnale
  • 7 komentarzy
Automaty do gier, monitorowane wejście do budynku oraz dwaj mężczyźni pilnujący lokalu. Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 53 i 29 lat. Jeden z nich miał przy sobie zawiniątko z amfetaminą, drugi był poszukiwany do odbycia kary. Wspólne działanie Policji i Służby Celnej zakończyły się zabezpieczeniem 14 nielegalnych automatów do gier.

Policjanci kryminalni złożyli wizytę w nielegalnym „salonie gier”. Lokal znajdował się w jednej z piwnic przy ul. Płk. Dąbka w Elblagu. Znajdowało się w niej 14 automatów do gier. Policjanci zatrzymali tam dwóch mężczyzn. Jednym z nich był 58-latek, do którego należały urządzenia. Dodatkowo miał on przy sobie zawiniątko z amfetaminą. Drugim z mężczyzn był 29-latek. Ten był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Obecni na miejscu funkcjonariusze Służby Celnej zabezpieczyli urządzenia do gier. Teraz mężczyźni odpowiedzą za organizowanie gier hazardowych poza kasynami.

W tym przypadku kary pieniężne są znaczące, bo aż do 100 tys. złotych, za każdy nielegalny automat. Wymierzyć je można nie tylko osobie stawiającej takie urządzenie, ale także właścicielowi lokalu, w którym ono funkcjonuje. Policjanci ustalili już do kogo należy wynajmowany lokal – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sawcio
Sawcio 06.02.2019, 12:56
dobre miejsce :) chociaż ja do takich lokali nie lubię uczęszczać. Na kawalerskim w Elblągu na Tysiąclecia z chłopakami byliśmy w legalnym salonie gier. I tam i czysto było o dużo automatów. Taki mały Las Vegas w Elblągu
Jorek
Jorek 28.01.2019, 18:50
Naprzeciw Poczty na 17-go Marca też dobrze prosperuje ...
Krzyżak
Krzyżak 27.01.2019, 17:59
Tv Malbork....A ślepe na szopy Wybickiego koło solarium przy Ruchu ...Michałowskiego golden - budy prz nowo stawianym bloku...i mickiewicza naprzeciw circle k ha napis na budzie wejscie od tyłu...po co wieczne pisanie jeden tir I wszystko zakończone!!!! Załadować chlew na raz !!! A nie fisiowanie !
mieszkaniec
mieszkaniec 27.01.2019, 12:59
Jeszcze zapraszamy na porządku do Nowego Dworu Gdańskiego
Widz
Widz 27.01.2019, 11:25
A to jest TVElbląg czy TVMalbork? Przez takie glupie dzialenie tracicie widzow. Wiem ze chodzi o liczbe wchodzacych na strone bo kasa za reklame, ale prosze was miejcie troche godnosci.